GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

4. Uluslararası Bitki Islahı Kongresi, 21 - 25 Kasım 2022 tarihleri arasında Porto Bello Hotel, Antalya’da yapılacaktır.

Kongre Dili

Kongrenin dili İngilizce’dir.

Kongre Yaka Kartları

Kongre yaka kartlarının tüm oturumlarda, sosyal etkinliklerde ve ticari stand alanında takılması zorunludur. Kongre kayıt işlemini tamamlamış katılımcılar önceden hazırlanmış yaka kartlarını diğer belgelerle birlikte kayıt esnasında beklemeden alabileceklerdir. Yerinde (on-site) kayıtlarda katılımcılar kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra yaka kartlarını alabilecekler ve ilgili birime geçebileceklerdir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep edilmesi halinde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olması amacını taşımaktadır.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran ve kongreye katılan tüm katılımcılara kongreye katıldığına dair katılım sertifikası verilecektir. Katılım sertifikaları kongrenin 3. günü itibari ile verilecektir.

Kongre Web Sayfası

Kongre ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile www.intpbc2022.org web sayfası oluşturulmuştur.

Seçilen bildiriler/posterler, BİSAB yayını olan Ekin Journal Crop Breeding and Genetics dergisinde yayınlanacaktır.